FASTPOL

Szukasz specjalistów od czyszczenia centrali wentylacyjnej? Oto FastClean: firma z 30-letnim doświadczeniem w świadczeniu najwyższej jakości usług! W szerokiej ofercie znajdziesz m.in.: czyszczenie okapów gastronomicznych lub czyszczenie kanałów wentylacji mechanicznej. Z usług FastClean skorzystały już takie marki jak: Pizza Hut, Helios, McDonald’s czy Carrefour. Teraz pora na Ciebie! Wejdź na fastclean.pl i skorzystaj z szerokiej oferty.

Usługi/Produkty:
Czyszczenie wentylacji
Czyszczenie wentylatorów
Czyszczenie systemów wyciągów z pieców piekarniczych
Kontrola i przeglądy zanieczyszczenia wentylacji
Montaż dekli rewizyjnych
Dezynfekcja systemów wentylacyjnych
Wymiana filtrów
Pomiary wydajności systemów wentylacyjnych
Badania mikrobiologiczne powietrza

Słowa kluczowe: czyszczenie kanałów wentylacyjnych czyszczenie kanalow wentylacji mechanicznej warszawa czyszczenie kanałów wentylacyjnych warszawa czyszczenie okapów gastronomicznych czyszczenie wentylacji

Dane firmy

Adres

ul. Puławska 45
05-500 Piaseczno

Województwo

Mazowieckie

NIP

525-104-50-89

REGON

141937855

Telefon

(22) 702 50 03

E-mail

[email protected]

Strona WWW

https://www.fastclean.pl

Aktualności


2024-07-23 08:50:45

Zachowek i wydziedziczenie to dwie kluczowe kwestie, które mogą znacząco wpłynąć na dziedziczenie majątku. Zrozumienie ich zasad i przesłanek jest niezbędne dla każdego, kto chce zabezpieczyć interesy swoje i swojej rodziny.

Zachowek –

...

Więcej

2024-07-02 15:38:21

Szukasz idealnego miejsca na wakacje? Małopolska oferuje nie tylko malownicze krajobrazy i bogatą kulturę, ale także luksusowe hotele, które zapewnią niezapomniany wypoczynek.

Urok Małopolski

Małopolska to region pełen uroku, gdzi...

Więcej

2024-06-28 13:35:51

Chcesz zbudować silny zespół, który potrafi współpracować i osiągać wyznaczone cele? Wyjazdy integracyjne dla firm to doskonałe rozwiązanie, które przynosi wiele korzyści zarówno pracownikom, jak i całej organizacji. Dowiedz się, jak mogą o...

Więcej