PPHU FAZA s.c. K.Krysiński E.Maciejewska

W firmie Faza specjalizujemy się w realizowaniu wyrobów szklanych na indywidualne zamówienie. Jesteśmy w stanie zapewnić takie wyroby jak kabiny prysznicowe, witryny, lustra czy blaty, które wykonywane są z najwyższej jakości szkła. Wysokiej jakości szkło laminowane pozwala zapewnić odpowiednie poziom trwałości. Zapewniamy realizację szerokiego asortymentu wyrobów szklanych, co obejmuje między innymi nadruki na szkle, wydruki na szkle, drzwi szklane hartowane. Gwarantujemy sprawne realizowanie poszczególnych zamówień.

Produkty i usługi:
Nadruki na szkle
Balustrady szklane
Kabiny prysznicowe
Ścianki i drzwi szklane
Lustra
Daszki szklane
Podłogi szklane
Gabloty szklane
LCD w lustrze
Szkło hartowane
Szkło kominkowe
Szkło laminowane

Słowa kluczowe: laminowanie szkła laminowane szkło szkło laminowane szkło laminowane na wymiar

Dane firmy

Adres

ul. Suchy Las 6
02-495 Warszawa

Województwo

Mazowieckie

NIP

529-139-11-42

REGON

012744777

Telefon

(22) 668 44 58

E-mail

[email protected]

Strona WWW

http://faza.waw.pl

Aktualności


2024-07-23 08:50:45

Zachowek i wydziedziczenie to dwie kluczowe kwestie, które mogą znacząco wpłynąć na dziedziczenie majątku. Zrozumienie ich zasad i przesłanek jest niezbędne dla każdego, kto chce zabezpieczyć interesy swoje i swojej rodziny.

Zachowek –

...

Więcej

2024-07-02 15:38:21

Szukasz idealnego miejsca na wakacje? Małopolska oferuje nie tylko malownicze krajobrazy i bogatą kulturę, ale także luksusowe hotele, które zapewnią niezapomniany wypoczynek.

Urok Małopolski

Małopolska to region pełen uroku, gdzi...

Więcej

2024-06-28 13:35:51

Chcesz zbudować silny zespół, który potrafi współpracować i osiągać wyznaczone cele? Wyjazdy integracyjne dla firm to doskonałe rozwiązanie, które przynosi wiele korzyści zarówno pracownikom, jak i całej organizacji. Dowiedz się, jak mogą o...

Więcej