Tu jesteś > Strona Główna > Artykuły > Szukasz zabezpieczeń do firmy? Poznaj Montersi!

Szukasz zabezpieczeń do firmy? Poznaj Montersi!

Data dodania:
2017-03-30 12:02:35

Bogaty i różnorodny katalog produktów sprawia, że w sklepie Montersi.pl możemy kupić wszystkie urządzenia potrzebne do skompletowania pełnego systemu zabezpieczeń dla własnego domu czy zakładu produkcyjnego.

 

Czym się zajmuje sklep Montersi.pl?

 

Montersi.pl to sklep internetowy i jednocześnie hurtownia wyspecjalizowana w sprzedaży urządzeń do systemów zabezpieczeń (monitoring, systemy alarmowe - https://www.montersi.pl/systemy-alarmowe ) oraz automatyki do bram. Jest to znana polska firma, która może pochwalić się nowoczesnym i bogatym asortymentem produktów oraz ogromnym zaufaniem klientów.

 

Montersi.pl - tysiące produktów w jednym miejscu w sieci

Doradcy firmy Montersi pomagają w sporządzeniu kompletnej listy zakupów, dzięki czemu internetowy klient nie musi skakać po wielu miejscach w sieci w poszukiwania rożnych niezbędnych urządzeń i akcesoriów. Sklep oferuje przy tym bardzo atrakcyjne ceny produktów oraz wiele modeli urządzeń przydatnych do stworzenia nowoczesnego systemu wizyjnego czy alarmowego w naszym domu lub budynku firmowym. Dodatkowym plusem jest obniżenie kosztów transportu, ponieważ klient płaci tylko na jedną przesyłkę z jednego miejsca.

 

                                                              

 

Urządzenia do nowoczesnych systemów zabezpieczeń

 

W sklepie Montersi.pl klienci znajdą nie tylko wysokiej klasy systemy alarmowe, ale także różnorodne kamery przemysłowe, kamery IP, systemy PPOŻ, domofony i wideomofony, szlabany oraz wiele innych urządzeń. Katalog produktów obejmuje ponadto pełen asortyment akcesoriów montażowych do systemów telewizji przemysłowej (monitoring analogowy i monitoring sieciowy), przewody, kable, złączniki, routery WiFi, rejestratory i wiele innych. Szeroki wachlarz urządzeń sprawił, że w sklepie Montersi.pl chętnie zaopatrują się nie tylko klienci detaliczni, ale także profesjonalni instalatorzy i firmy monterskie przygotowujące gotowe systemy dla swoich klientów.

 

Profesjonalne wsparcie dla instalatorów i klientów detalicznych

 

Wszystkie produkty są szczegółowo opisane i opatrzne niezbędnymi parametrami technicznymi. W razie jakichkolwiek wątpliwości co do urządzeń czy zakupów, firma udostępniła szeroko zakrojony program wsparcia i doradztwa dla klientów dotyczące kwestii takich jak wybór systemu lub poszczególnych urządzeń oraz najlepszy sposób montażu w zależności od konkretnych potrzeb budynków.

 

Sklep Montersi.pl prowadzi regularne akcje promocyjne i rabatowe, która warto śledzić na bieżąco i zadbać o jeszcze niższy koszt zamawianego zestawu. Wszystkie urządzenia dostępne w sklepie Montersi.pl to produkty oryginalne sygnowane logiem znanych producentów, w tym BCS, Satel, Commax, Kabe, Kirisun czy Pulsar. W sumie asortyment obejmuje urządzenia kilkuset wiodących producentów elektroniki z całego świata.

 

Współpraca z polską marką Satel

                  

Warto podkreślić, że w ramach rozwoju współpracy biznesowej firma Montersi od wielu lat jest oficjalnym partnerem i dystrybutorem urządzeń marki Satel oraz BCS. Montersi współpracują z marką Satel od ponad dekady w zakresie zaopatrywania instalatorów w doskonałe systemy zabezpieczeń tej marki. Satel jest znanym na cały świat polskim producentem wysokiej jakości urządzeń elektronicznych. Firma ma ponad 25 doświadczenia na rynku.

 

Asortyment marki obejmuje ponad 400 produktów zapewniających wiele możliwości indywidualnego dostosowania do potrzeb każdego użytkownika systemów alarmowych, automatyki domowej, sygnalizacji pożarowej, kontroli dostępu oraz monitoringu.

 

Oficjalny dystrybutor produktów BCS

                                        

Firma Montersi jest oficjalnym dystrybutorem urządzeń marki BCS, które są niezwykle popularne w Polsce. Sklep oferuje oryginalne produkty BCS do systemów nadzoru wizyjnego (monitoringu), w tym różnorodne modele rejestratorów, kilkadziesiąt modeli kamer obrotowych, kopułowych i tubowych. Znajdziecie tu kompletny asortyment produktów BCS. Dużą zaletą tych systemów są m.in. częste aktualizacje, które pozwalają zachować jakość i wydajność pracy na wysokim poziomie. W ramach oficjalnej dystrybucji Montersi oferują korzystne ceny urządzeń, a ponadto profesjonalne szkolenia dla instalatorów, atrakcyjny system rabatowy oraz szybką wysyłkę.

 

Montersi oferują szkolenia dla instalatorów

                                          

Szkolenie warsztatowe dla instalatorów to specjalny program firmy Montersi. Na regularnych kursach osoby zajmujące się instalowaniem systemów mogą poszerzyć wiedzę teoretyczną i praktyczną. Montersi zapewniają uczestnikom szkoleń bogate zaplecze informacyjne i aż 19 rodzajów szkoleń tematycznych. Przykładowe kursy obejmują wiedzę na temat systemów alarmowych Satel Integra, podstaw monitoringu IP w oparciu o urządzenia BCS Line czy na temat automatyki do bram Nice.

                                                                    

 

Dużym udogodnieniem dla osób robiących zakupy w sklepie jest profesjonalna obsługa klienta zarówno mailowa, jak i telefoniczna (aż 8 infolinii dostępnych dla klientów). Sklep oferuje ponadto wsparcie techniczne udzielna przez ekspertów wyspecjalizowanych w konkretnych rodzajach systemach. Dzięki temu klient detaliczny oraz instalator nigdy nie pozostaje sam ze swoimi wątpliwościami i może zawsze zyskać praktyczną poradę oraz wsparcie ze strony sklepu.

                                          

                         

Aktualności


2023-05-16 14:55:25

Na rynku dostępnych jest wiele różnych preparatów, których zadaniem jest wspieranie redukcji tkanki tłuszczowej. Warto jednak zastanowić się, czy suplementy diety na odchudzanie są skuteczne i jakie korzyści przynoszą ich stosowanie. W arty...

Więcej

2023-03-27 16:33:58

Tradycyjnie podczas Sylwestra oraz innych ważnych uroczystości, można zobaczyć wspaniałe widowiska pirotechniczne. Jednakże, w 2019 i 2020 roku oficjalne pokazy fajerwerków nie odbyły się, ze względu na obostrzenia władz oraz związane z pan...

Więcej

2022-12-28 10:29:26

Wtryskarka to solidnie zaprojektowane urządzenie, dzięki któremu można sobie pozwolić na przetwórstwo tworzyw sztucznych oraz mechaniczną obróbkę rozmaitych przedmiotów. Kluczem do sukcesu jest to, aby wtryskarka składała się ze starannie d...

Więcej